| Geoux a întrebat:

TPU vreau jocuri : am Pentium(R) Dual-Core CPU T4500 @ 2. 30GHz 2.30GHz 3,00 GB memory Ram.

Răspuns Câştigător
| qq221133 a răspuns:

Pai in caz ca te intereseaza poti sa joci happy in general c-am tot ce vrei, daca ai placa video pentru ca nu ai specificat, dar daca esti pe integrata o sa fie o durere putin, dar cred ca ti-as recomanda:

-Halo Combat Evolved
-Half-Life (toate)
-Limbo
-Gta (logic big grin)
-Portal
-Deus Ex
-S.T.A.L.K.E.R (c-am toata seria)
-Blockstorm
-Counter-Strike (tot c-am toata seria)
-Wolfenstein (pana la 2009)
-Max Payne (1, 2 de 3 nu-s sigur)
-Quake
-Doom (clasicu')
-Unreal Tournament
-Garry's mod
-This War Of Mine

Pentru c-a nu mi-ai dat toate detaliile pc-ului nu sunt foarte sigur de alte jocuri sau cat de vine o sa mearga jocurile pe care ti le-am recomandat dar cred ca cel putin pe la un 30 de frame-uri o sa ajungi la toate (in caz ca integrata, in caz ca ai placa video dedicata o sa ai framerate-uri mai bune).

Sper ca te-am ajutat :3.

| Geoux explică (pentru qq221133):

Multumesc.

| Geoux explică (pentru qq221133):

Multumesc mult.