| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, imi poate spune cineva niste jocuri bune pentru un pc mai slabut? (procesor single core de 3.0 ghz, placa video 1gb, 3gb ram

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Serious Sam 1 & 2, TMNT, Halo CE, Prince of Persia T2T, GTA SA, GTA Vice City, NFS Carbon, NFS Underground, Star Wars Jedi Knight Jedi Academy, Naruto The Way of Ninja, Total Overdose, GodFather.

1 răspuns:
| RazvanJecu a răspuns:

Ai putea sa-ti bagi GTA SA Truck Simulator. Destea Si apropo zici ca e slab a tau? HA HA a meu are 1.4gb RAM