| hype123 a întrebat:

M-am plictisit de orice joc jucat de mine pana acum ( numai mmorpg si rpg ) si vreau un joc sa mearga si sgplayer si co-op (RPG) si sa il joc cu cineva pe skype big grin preferabil cel care mi-l da big grin
MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| danysasuke7 a răspuns:

De ce iti bati capul cu pc cand poti practica un sport adevarat in plus e mai sanatos si vei avea o viata nai lunga si sanatoasa depinde de tine ce alegi

| hype123 explică (pentru danysasuke7):

Frate, este ora 9:55 ce sport as putea practica acum? Intr-adevar ai dreptate dar simt so eu nevoia sa fac un co op cu tovarasii.
Daca ai vreo idee de game, si vrei sa imi sp si mie, spune`mi.

| hype123 explică:

Frate, ce imi este MTA ce imi este SA:MP? As dori preferabil in rpg

| mathew2002 a răspuns:

MTA este gta multyplayer ti-l recomand foarte tare