| Dddsasul a întrebat:

Vreau sa-mi fac un server de minecraft bukkit, imi mere am dschis portul e tot ok dar cand dau sa intru pe el desi am online mode false imi zice Bad login, cu server de forge sau vanilla mere si pot intra si alti playeri dar cu bukkit nu pot intra nici eu stie careva care-i problema?

2 răspunsuri:
| oldschool207 a răspuns:

Poate nu ai o conexiune la internet foarte buna sau ai probleme cu firewall daca nu merge sa intri tu.

| Dddsasul explică (pentru oldschool207):

Am rezolvat, problema era in run.bat scria -o true si trebuia sa fie -o false