| Emiiii a întrebat:

Vreau si eu un cont de Android Market facut pe telefon! Dati si mie un cont cu parola ca nu o schimb; vreau sa iau si eu cateva jocuri va rog da funda+vot

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Nu e adevarat. merge sa iti faci cont pe gmail pe pc si sa il folosesti unde vrei tu. Daca tot nu ai internet pe telefon, vezi poate merge sa pui prin tethering. Cand conectezi telefonul prin cablu, vezi daca ai optiunea (Tethering), daca da, alege aia si vei avea internet prin telefon. Succes.

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Iti trebuie un cont pe gmail sa poti accesa android market, de ce nu iti faci singur?

| Emiiii explică (pentru eucumine010):

Pentru ca nu am net pe telefon? Si apropo nu merge cu cont Gmail imi trebuie cont facut de pe telefon nu de pe calculator!@!

| eucumine010 a răspuns (pentru Emiiii):

Nu e adevarat. merge sa iti faci cont pe gmail pe pc si sa il folosesti unde vrei tu. Daca tot nu ai internet pe telefon, vezi poate merge sa pui prin tethering. Cand conectezi telefonul prin cablu, vezi daca ai optiunea (Tethering), daca da, alege aia si vei avea internet prin telefon. Succes.