| luci14luci a întrebat:

Vreau un server de metin2 PvP...adica lvl direct tot la shop doar PvP sa fie dau funda...

Răspuns Câştigător
| Infern0 a răspuns:

Buna am eu un mt2 king la maga 10kk putin arma de 50 dar legendare care fac pariu ca nu leai vazut arma de 100 arma de 105 115 lance gm eppe gm eu am lance gm+9 cu 3 pietre+7 king2 sunt pietre+5 dar mai sunt si de +7 si daca mergi la uriel si dai polymoph poti sa te transformi in ce monstru vrei gratis e cel mai tare mai are multe chestii as faci pariu ca iti place linkul e http://hemoonline.power-heberg.com/semifun/index.php?p=classement

| RomeutzuTare a răspuns (pentru Infern0):

Cum dowlandez mt2 ala de la inferno? dau funda

| sebitzuhsk a răspuns (pentru Infern0):

De ce nu mai merge siteul? eu vreau sa stiu siteul nou sau ce metin2 este! te rog mult! MS

| SteauaBucuresti2012 a răspuns (pentru Infern0):

Zi men unpic numele metinului

| adEeCr7 a răspuns (pentru Infern0):

Zimi si mie numele metinului daca VRei!

| alex29vip a răspuns (pentru Infern0):

Nu merge linkul...

| mircea_8413 a răspuns (pentru Infern0):

Ba mie numi merce siteu

| FcSb_Roby_1990 a răspuns (pentru Infern0):

Site nu prea merge...

| leoleonard123 a răspuns (pentru Infern0):

Nu merge situl

64 răspunsuri:
| GaByScream a răspuns:

Alex da dar mie nu-mi merge acest server ccel mai tare server pvp este hammer metin2

funda

| FreSsh a răspuns:

Da ff tare server Infern0 am auzit de el da cica era praf! Luci14luci merita funda!

| TTTeofiLLL a răspuns:

Pare smecher o sa intru pe sv :X

| karamelo12 a răspuns:

Ce misto e server alexxwinking

| TeamRo a răspuns:

Http://metin2asura.ro/ Unul dintre cele mai tari servere din Romania.

| Ph03nixv3rsion a răspuns:

Va dau eu cel mai tare metin pvp primesti lvl 127 la shopuri ai arme cu 0 yang licoarea dragon skiluri p de la Tifany deci voi va distrti doar sv e nou asa ca cine aduce 10 jucatori primeste itm gm daca credeti ca va intereseaza intrati aici http://metin2wars.time2forum.com/t1-metin2wars iar apoi dati pe folderul Metin2Wars

| adiboss34 a răspuns (pentru Ph03nixv3rsion):

Man da da-mi si mei situ da este pvp full sau cresti eu vreau pvp sa vad cum e

| NUTREBUIENUME a răspuns:

Asta nu e pvp...asta e ultra-fun ce spui tu.

| luci14luci explică:

In sf candva care ma ajutathappy uiteti fundita promisa...svu e beton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scy sv ala e cu mc.txt?

| RukkyRukkya a răspuns:

Alexutzz99 cum il downloadez si cum imi fac cont?

| CarlosBogdan17 a răspuns:

Ba luativa adio de la hammer la flodat 7up

| Catalin_Gabriel_1986 a răspuns:

Numele serverului: http://metin2insomnia.tk/
Canale deschise: 1
Nivel maxim: 105
Puncte status: 100
Serverul ruleaza 24 ore pe zi. ( este hostat)
Site-ul serverului: http://metin2insomia.tk/
Forumul serverului: Momentan nu
Inregistrare: http://metin2insomnia.tk/
Client: http://metin2insomnia.tk/
Rata experienta:200
Rata yang:200
Rata obiecte: 200
Rata fierarului: normala
Detalii despre server: server pvm hard, mape beta, are 3 evolutii otel - posedata - beta, batalie - triton - beta ( etc... si restul itemelor)
Detalii FARA : 6/7, Lycan, Esearfe, Modate si este FARA DONATII

| Anonimus4Ever a răspuns:

Super servaru 10X thx

| ZoomLool a răspuns:

Metin2 Xz PvP-GM MODE FREE
https://www.youtube.com/watch?v=xXS8RpCELUQ
Va asteptam!

| xAL3Xx a răspuns:

Stiu eu un mt2 PVP FOARTE PVP 120 lv king 8 arme 2011 da descide un nou topic cu intrebarea si iti zic imi trebuie funda...

| dudu09 a răspuns:

Http://metin2attcom.0fees.net/acasa.html Cel Mai Tare METIN (TOATE ARMELE SI ARMURILE LA SHOOP)

| An0nymuSsS a răspuns:

Andreis 22 cel mai naspa mt nu poti face cont nici download rolling on the floor ce e asta?happy

| SteauaBucuresti2012 a răspuns:

Ma da nu imi merge site la primul raspuns a lu inferno cu fundita zi-mi unpic numele metinului sau da-mi alt link pliz

| ZaKy a răspuns:

Eu zic sa incerci hammermetin2 www.hammerm2.com e site-ul te da lvl 254 te duci la negustoare si ai special npc langa eu zic ca o sa iti placa

| DjoKeR31 a răspuns:

Luci14luci vr un meti PvP?
cel mai bun este http://emt2.zapto.org/
lvl max este 120 trebuie sa cresti ca de exemplu si eu joc pe acest metindi sm lvl 95 si 87 si cresti panala 95 foarte bine
daca vr sa te joci bine daca nu tot bine

| PyTyU574R1234567 a răspuns:

Vreti un metin privat adevarat... incercati Metin 2 TGA cel mai tare.

| GabYtuS a răspuns:

Nu sv nu e cu mc si e suoper

| GabYtuS a răspuns:

Da iti zic eu light mt ia si site e cool pvp funda? http://92.114.116.37:8090/index.php

| sebitzuhsk a răspuns:

Nu mai merge saitul scris de Infern0? eu vreau sa stiu ce metin este si siteul fiindca nu merge! va rog

| xXAlex a răspuns:

Caut un metin2 pvp dar sa fie beton arme armuri la mag iti da lvl maxim

| N3CuRaTu a răspuns (pentru xXAlex):

Metin2pvp gm mode e pvp lv 127 itm shop 2011 2012 un server foarte tare va asteptam pe el fundita?

| orbit0752 a răspuns:

Nume Server: XfutureMetin2

Server Status: Online
MC / IP: 5.70.66.203

Rate: pvp
Experienta: pvp
Yang: pvp
Obiecte: pvp
Fierar: 100% si nu cere iteme
Timp Online: 16-18/24

Buguri Rezolvate: Nu am gasit niciunul
Regat recomandat: Albastru

Forum: inca nu, dar o sa facem
Site (inregistrare): 5.70.66.203
Client & Luncher: Recomand ABESGAARA v3.5 sau v3.7

Retele Hamachi: XfutureMetin2 pana la XfutureMetin2-10
Parola retele Hamachi: 123

Video: inca nu
Poze: inca nu

Descriere: Un server PvP foarte frumos cu GM prietenosi si iteme bune.(arma 2011 o luati de la GM).
Bonusurile: STR.CON.DEX.INT-100 PV-10000 rezistenta war,ninja, sura, saman-35% critic, patrunzator-25%-35%.Daca aduceti 5 playeri si stiti ceva comenzi de GM poate primiti GM; jucatori care fac un gameplay bun primesc [VIP].

| mischian a răspuns:

Cel mai naspa sv pe care l-am jucat... incearca cityofmt2

| LykonHeart a răspuns:

Luci poti incerca HammerMT2