| viorica_1541 a întrebat:

Am 53 de ani, 36 de ani vechime din care 16 in grupa a -2-a, am 3 copii crescuti, as vrea sa stiu la ce varsta pot iesi de drept la pensie. Va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

urmeaza linkul urmator unde tinand seama de datele personale/individuale vei putea afla tot ce doresti in legatura cu pensia:
http://www.lapensie.com/

1 răspuns:
| mariazet45 a răspuns:

De drept la pensie cre ca ar trebui sa iesi la 60 de ani dar pentru ca ai 3 copii vei iesi la 59 de ani, la cerere poti iesi in 2011 si pentru ca ai copii iti mai scade un an, asa am inteles eu. Intra pe google scrie casa de pensii, ar fi bine sa scrii din judetu careea apartii si acolo se calculeaza automat data iesirii la pensie sau poti intreba prin ymei iti va raspunde un salariat al casei de pensii. multa sanatate