| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un pont de la un tip de pe facebook cu 50 lei prin paysafe. Meciul nu a iesit si mia dat block.imi pot recupera banii daca ma duc la politie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai fost foarte naiv si ai primit o lectie, pentru care ai platit. Politia n-are ce sa-i faca, ai dat banii de bunavoie.

| marin81 a răspuns:

Eu cred ca poti sa iti iei adio de la bani/ Nu trebuia sa dai la nimeni bani fara o garantie/ Ai crezut ca ala iti vinde un pont poentru 50 de ron cand ar fi putut el sa foloseasca informatia