| Sebastianjuan a întrebat:

Astazi pe la ora 8 a venit un copil de maxim 13 ani la mine sa ma intrebe "cum imi fac cont pe un joc"? Si eu i-am aratat cum se face totul, dar avea nevoie de un PAYSAFE, asa ca s-a dus si l-a cumparat. Mentionez ca eu nu i-am cerut nimic, din senin a venit si mi-a trimis o poza cu paysafe-ul pe facebook si m-a intrebat daca e bun. Eu, am profitat de ocazie si l-am folosit. MENTIONEZ, NU I-AM CERUT NICIUN BAN, NU I-AM ZIS SA-MI TRIMITA POZE, NICI NU CUNOSC ACEASTA PERSOANA.
Iar acuma imi tot spune sa ii dau banii inapoi si ca m-a denuntat la politie.
Am varsta de 16 ani, si imi e putin frica, totusi nu este impotriva legii, nu are de ce sa vina politia la mine la usa.
Are cineva vreo idee daca ma voi trezi cu politia la usa?
Va multumesc.

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Poti sa mentionezi tu ce vrei cu majuscule, ai facut un gest urat si incorect. Da-i banii inapoi copilului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El a ramas cu paguba, politia nu are ce sa faca, tu cu un pacat mare pe suflet pentru ca te-a vazut Doamne-Doamne si mai este si in post... Chiar acum ti-ai gasit? Oh, Doamne... Sa profiti de naivitatea unui pusti de 13 ani. Esti mai prost decat el. Acum scuza-ma.