| BaIeTzaS a întrebat:

Am si eu o problema daca cineva se pricepe mai bine la facebook am nevoie urgenta de ajutor. Vreau sa postez o melodie si la comentariu sa etichetez mai multe fete de 8 Martie dar nu merge sa etichetez multe persoane. Am etichetat numai 10 si acum nu mai merge ii am in lista de fb la prieteni dar nu merge cineva care stie va rog dau fundita.

2 răspunsuri:
| BaIeTzaS explică:

Pai da asa am facut la 10 persoane a mers dar apoi nu mai apare jos ma gadeam ca trebuie facut intr-un fel anume adica scrii persoana pui virgula dupa sau cu spatiu ceva de genu.

| Sweetie_Andrada_1983 a răspuns:

Pai incepi sa le scrii numele si pe urma jos iti apare tot numele dai click pe el si atat