| f a întrebat:

Aveti idee daca in urma contestastiilor lucrarile de la bacalaureat se corecteaza in acelasi judet?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Sigur in alt judet.

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Si eu stiu ca in alt judet. Astept sa vad cat imi da la romana dupa contestatie.

| f explică (pentru Zaygon):

Si eu la fel. Ai idee daca se poate afla in vreun mod in ce judet s-au dus? Nu ca ar conta, dar sa imi dau seama in ce relatii suntem cu respectivii laughing

| Zaygon a răspuns (pentru f):

Prima data ale noastre au fost la Baia Mare si Satu Mare acum chiar nu stiu. Si asa le doresc cancer la limba romana.

| Cosmin1986 a răspuns:

Se corecteaza in alte judete.