| CrimsonAyumi a întrebat:

Buna. Am terminat facultatea de pedagogia invatamantului primar si prescolar (PIPP) iar am lucrat 3 ani ca profesor suplinitor necalificat. Acum sunt inscrisa la litere pentru a ma putea titulariza. Intrebarea mea este daca mai am nevoie de modulul pedagogic la a doua facultate sau este de ajuns prima facultate pentru a putea fi calificat?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu mai trebuie! succes la titularizare

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și de la a doua.

| CrimsonAyumi explică (pentru sadrian46):

Problema este ca la a doua facultate fiind ID mi s-a spus ca nu pot face modulul asa, trebuie separat facut. De aceea am intrebat daca trebuie modulul pedagogic neaparat sau e de ajuns doar prima facultate.

| Goddessss a răspuns:

Bună întreabare.
Ma întreb si eu, sincer