| mihaicelsfant a întrebat:

Am permisul de ieri, am condus ieri toata ziua si toata noaptea prin oraslaughing Ce spuneti, vreau sa ma duc vineri Sibiu-Timisoara singur. Ce spuneti? Eu unul sunt sigur pe mine

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Degeaba esti „singur" pe tine daca nu ai experienta. Mai bine stai linistit pe-acasa, ca multi au fost viteji ca tine si au sfarsit tragic sau au omorat oameni nevinovati.

| ROB3RT89 a răspuns:

Pai ce sa zic, du-te!

| zăGhost a răspuns:

Iti spun ca esti inconstient. E o distanta prea mare pentru un incepator.

| mihaicelsfant explică (pentru zăGhost):

Dar mai mult ma duc pe autostrada

suntserios
| suntserios a răspuns:

Proasta idee. Experienta zero și vrei sa faci 300km

| mihaicelsfant explică (pentru suntserios):

Am 300 kmlaughing

| suntserios a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Dupa cum ziceam. experienta zero

| Sn4k3 a răspuns:

Daca esti sigur pe tine, du-te.

| aXy99 a răspuns:

Fa ce vrei, esti major, ai permis, nu ai nicio restrictie de a parasi orasul.