| muresanmihaita39 a întrebat:

Bună ziua.
As dori sa va întreb dacă as putea găsi un dosar penal dacă nu mai știu când am fost la tribunal și nu mai am număr de dosar.
As putea afla cu numele complet și cnp-ul? Ma refer aici pe net, nu sa merg la judecătorie.
Mulțumesc.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti gasi dosarul, pe portalul instantelor de judecata, intrand apoi pe site-ul judecatoriei si cautand cu numele inculpatului.

| gabicoo a răspuns:

Www.jurisprudenta.com
Scrii numele īn zona de căutare de sus din dreapta!

| Iote a răspuns:

Intri pe portalul judecatoriei unde a fost procesul. Ai posibilitatea de a cauta si dupa nume. Cand te gasesti, apare si numarul de dosar.