| Poseidon69 a întrebat:

( Scuzati categoria daca e gresita happy )
Incep prin faptul ca eu sunt la liceu si fac naveta.
Am abonament si pe luna platesc 220 de lei.
Si mie la scoala imi deconteaza banii pe care ii dau la abonament vreo 100 de lei ( cred ).
La mine nu asta e problema, problema e ca am -20 de lei pe card.
Am pe minus pe card si nu stiu daca e normal.
Cand bag cardul in bancomat scrie acolo 0.30 lei.
Cred ca imi ia comision dar nu are cum -20 de lei.
Intrebarea mea este.
La sfarsitul lunii cand imi pune bani pe card de la decontare la abonament, o sa am 100 de lei sau 80 de lei?
Vreau raspunsuri de la cei care stiu si care au patit la fel.
Dau funda celui mai inteligent raspuns happy

3 răspunsuri:
| Catalina990099 a răspuns:

Mergi la contabilitatea școlii si spune -le ca sa remedieze problema. Comision asa mare nu are cum.

| Cutezătorul4k a răspuns:

O sa ti retraga din decontare cat ai le minus?