| alexsaxx2323 a întrebat:

Cati bani pot scoate cu ajutorul fondurilor europene pentru ridicarea unei statiuni?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Intai, tu trebuie sa ai un proiect gata facut, cu toate planurile arhitecturale, cu toate chletuielile pentru constructie, structura, electricitate, gradina, mobil, tras apa, autorizari de constructii si de functioneare, sa ai deja calculele facute si sa depui dosarul pentru aprobarea fondurilor si abia dupa aceea iti spun ei daca iti dau banii ori nu.
Nimeni nu ofera inainte o suma fara vreun plan si o cotatie aproximativa.