| alexsaxx2323 a întrebat:

Pentru infiintarea unei firme de transport persoane, colete cat si masini, am posibilitatea accesarii fondurilor europene?

De cati bani este vorba?

Un sfat cineva?

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Daca ai pe cineva care se ocupa cu fonduri europene incearca sa iei legatura, ti-ar pute da mai multe informatii. Nu stiu sa iti zic daca poti sa accesezi fonduri europene pentru proiectul tau. Am incercat si eu pe alt domeniu sa iau fonduri europene, dar au niste documente foarte incalcite si ilogice. La ce te-ai gandit tu este vorba de foarte multi bani: pentru masini, personal, licente de transport, licente de drum, asigurari, salarii etc. fiindca o sa iti ia ceva timp pana firma va iesi pe profit. Succes!