| florynambrozie a întrebat:

Ce taxe trebuie platite si unde pentru a da sala?

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Este o taxa de permis, si una de examen. 2 chitante.
Aia de permis era 50 lei (poate au scumpit-o) si aia de examen e 5 lei (primele 3 dati). Apoi e mult mai mult
Aia de permis se poate plati si la BRD (sau BCR, nu mai stiu sigur)

2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

50 lei taxa de permis (la BRD sau alta banca acreditata) si se mai plateste 5 lei taxa la CEC.

| florynambrozie explică (pentru IMC90):

Stiam ca numai la CEC se plateste... asta e de curand? pentru ca eu am auzit ca se plateste un jur de 72lei

| IMC90 a răspuns (pentru florynambrozie):

Este o taxa de permis, si una de examen. 2 chitante.
Aia de permis era 50 lei (poate au scumpit-o) si aia de examen e 5 lei (primele 3 dati). Apoi e mult mai mult
Aia de permis se poate plati si la BRD (sau BCR, nu mai stiu sigur)