| DSmiley a întrebat:

Cine Este pentru Legalizarea Marijuanei si de ce?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

As fi de acord. la urma urmei tigarile sunt mult mai nocive. la fel si alcoolul.
@georgemy ce nu intelegi tu este ca fiecare drog are un efect diferit. un om fumat nu o sa iti dea in cap cum iti da unu baut.

ar fi ok insa nu avem mentalitatea si responsabilitatea necesara pentru asa ceva.
sincer nu vreau sa vad pe strada copilandri care se cred si ei "J"mecheri si in trend fumand iarba.

cum zicea micutu intr-un video. la noi ar trebui sa se dea un test psihologic ca sa fie lasati sa fumeze.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Romanii inca nu au educatia care sa le permita o bere la volan sau un legalizarea unui drog usor

| Georgemy2 a răspuns:

Sa se legalizeze si o sa vezi doar drogati pe strada care ti-ar da in cap pentru 5 lei sa-si cumpere droguri