| Frogie a întrebat:

Sunteti de acord cu legalizarea marijuanei?

Răspuns Câştigător
| totata a răspuns:

Da, eu sunt de accord cu legalizarea ei.Si nu pentru ca as fi vreo consumatoare ci pentru ca spre deosebire de tigari si alcool marijuana nu creeaza dependenta.Stiu,acum o sa sariti toti pe mine si o sa spuneti ca nu e adevarat.Ba da pentru ca marijuana nu contine acea substanta care creeaza dependenta, si anume nicotina, prezenta in tutunul de tigara.Asa ca sa introduca marijuana si sa se scoata tigarilelaughing

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu unul as fi de acord, caci am invatat sa am limita-n toate.

lolita
| lolita a răspuns:

Lipsesc atatea legi in tara asta si atatea lucruri care nu sunt puse la punct si acum vor sa legalizeze marijuana? pai nu, nu sunt de acord. Intotdeauna am zis ca este mai sanatoasa ca si tigarile dar totusi nu este pentru "copii", ci pentru adulti. cum in momentele de fata minorii fumeaza si beau alcool asa si mai tarziu se vor droga.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Nu! Exista enorm de multe lucruri care sa te faca sa visezi fara sa-ti faca rau in acelasi timp.

| buburuzAndreea a răspuns:

Nu, cu siguranta nu! Adica nu avem destule? Tigari, alcool si tot felul de medicamente care dau dependenta. Nu cred ca avem nevoie de inca un viciu legalizat. In plus, daca ar fi legalizata, adolescentii si uneori chiar copiii ar face rost de marijuana mult mai usor decat acum si atunci unde s-ar ajunge cu lumea? worried

| Stixie a răspuns:

Bunăă.
Sinceră să fiu, sunt de acord cu toate"prostiile"
Drgogurile, marijuana etc.
Şi hai să-ţi spun şi de ce! După părerea mea, România are trebuii să fie o ţară complet"liberă".
Drogurile şi toate cele ar trebui să se vândă chiar şi în farmacii. E treaba ta, ce faci cu viaţa. Dacă vrei să-ţi cumperi şi să suferi după nimeni nu te opreşte.winking
Părerea meabig grin

| lifeForJesus a răspuns:

Da! Legalizati marijuana.

| domidoc a răspuns:

Nu.De aici incepe totul.

| DAVID_8154 a răspuns:

Sincera sa fiu si daca este legalizata si daca nu este tot se consuma asa ca ce rost are sa o legalizeze

| mihaela098 a răspuns:

Nu... daca legalizeaza marijuana urmeaza cocaina si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de anti-drog si nu as promova niciodata fumatul de plante cu efect halucinogen.

| Ryuk a răspuns:

Da sunt de acord sunt fumator de marijuana si ea mai ma scoate din starle astea de *** pe care le vad in Romania + (familie) am 24 ani fumez de un an marijoana si nu provoaca dependenta fumez doar de nevoia de a scapad de prb nu beau alocl alceva ce sa va mai zic