| Superior a întrebat:

Cine e pentru legalizarea marijuanei? Eu da.

17 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Si eu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Vezi ca inca astept cuiu' ala.
Si nu fa propaganda pro legalizarii, ca in felul asta i-ar scadea enorm pretul. Din ce o sa mai traiesti?

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Aștept să vină Crăciunul să îți dau două, nu unul.
Am altele și mai și care m-ar ajuta să trăiesc mai bine.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu stiu la ce sa ma astept, din "îți dau două" :-s

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Cuie, nu altceva. Nu sunt agresiva, doar in anumite momente. blushing

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mie imi e total indiferent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.yoda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fumat vreodata?

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi permit sa raspund aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu se legalizeze in ro.I-ar scadea mult din valoare.Dealerii trebuie sa isi castige si ei cumva painea cinstita, no? Si pana una alta nu sta nimeni sa te urmareasca ce faci tu in locuinta ta. Daca vrei tu, bagi pana iti vine rau.Si nu ca m-ar durea undeva la modul real de profitul alora dar mi-ar sangera ochii sa vad la fiecare colt de strada cate un copchil inconstient care baga cate un cui inainte de ore sau vreun muncitor ca se "relaxeaza" in pauza inainte de a-si indeplini sarcinile din cadrul serviciului.Pentru ca multi nu sunt responsabili.THC-ul poate provoca stari puternice de somnolenta (difera de la un organism la altul).Cum ar fi sa tragi 1-2 cuie si imediat dupa sa te urci la volanul autobuzului stiind ca exista riscul sa iti "amorteasca" acele functii importante precum vederea?
Deci nu, chiar nu as vrea sa vad oameni fumati la orice pas.Si asa numarul fumatorilor de ilegale este mare si-n continua crestere.Sa se mai si legalizeze...prapad.

| AdrianVoicu a răspuns:

Eu,asta astept de o viata

| j1NNNx a răspuns:

Tinand cont ca e totusi un drog, as fi contra, dar in unele parti e folosit si in spitale, deci 50-50

| TanteMarianne a răspuns:

Asta e scopul vietii mele.

| Madesz a răspuns:

+1

| BIoody a răspuns:

Pentru ce?
Daca vrei tragi si aia e ce-ti pasa, ti-e frica ca te prinde sau ce?laughing

| Superior explică (pentru BIoody):

Pentru ca marijuana este o planta foarte sanatoasa, care nu creeaza dependenta, face lucruri benefice asupra organismului si te ajuta sa gandesti mai bine. Marijuana e asa de infosnesiva incat nu a ucis nici un om in toata istoria sa pe cand tutunul ucide anual zeci, sute de mii de oameni. Sa nu uit ca marijuana te-ar putea scapa de dependenta de tutun si nici nu ti-ar crea o dependenta asupra ei. Dar nah, legalizeaza cancerul curat iar bunul il interzic....asta e te vor cat mai mort,stresat,distrus,obosit, serios si loial, nu te vor fericit, relaxat si odihnit. ASTA E MANA GUVERNULUI, TUTUNUL.

| BIoody a răspuns (pentru Superior):

Cine te-a mintit?big grin