| Dyana1995 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute si pe mine cu fisa postului pentru model? Dau Funda :*:*:*

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus!
Părerea mea este că ar trebui să încerci să construieşti fişa postului de care ai nevoie pornind de la una oarecare de exempu aceasta http://www.suceava-expert.ro/......i-muncii/, din care să te inspiri.
Apoi citeşte acest articol despre modelling http://www.modellingromania.ro/despre_modelling.php. Pe structura fişei de post trimise poţi întocmi, folosindu-te de informaţiile din articolul despre modelling, o fişă de post pentru prentatoare de modă.
Poate ai vrut doar un model al fişei de post şi eu am înţeles că vrei una pentru modele (cele care prezintă moda...).
O zi c zâmbet să ai!

| Agradável a răspuns:

Doamne... plina tara asta de modele! off... ce trist, cand te gandesti ca toate au in minte "fashion".

| Agradável a răspuns:

Off... plina tara asta de modele. Ce trist, daca stai sa te gandesti ca toate fetele acum au in minte doar "fashion". Nu am spus-o cu rautate, este doar opinia mea... asa mi se pare.

| deen a răspuns:

Ai incercat sa intrebi o agentie de modeling care sunt cererile? poate atunci o sa stii cum se face un CV in momentul in care stii exact ce ai nevoie pentru a te inscrie. nu stiu cum e in Romania, dar asa merge in alte tari.

| Dyana1995 explică (pentru deen):

Eu am nevoie pentru un proiect la scoala... si n`am prin apropiere vre`o agentie de modeling