| Valentina_7485 a întrebat:

"Cont indisponibil temporar.
Contul tău este momentan indisponibil din cauza unei probleme a site-ului. Ne aşteptăm ca această problemă să fie rezolvată în scurt timp. Te rugăm să încerci din nou în câteva minute."
Nu imi pot accesa contul de facebook deloc.De ce si pentru cat timp?

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Cel mai probabil au o problema cu un server sau ceva similar.Cat timp? Pana o rezolva.Nu stiu cum se misca aia sau daca le pasa de asta...Nu are o functie pentru raportarea problemelor?

| Valentina_7485 explică (pentru Wehrmacht):

Sa inteleg ca nu imi este blocat contul...Multumesc!