| Pesa_Ionut_1994 a întrebat:

am o problema de azi de la ora 15 cand intru pe facebook nu pot accesa contul ca imi apare mesajul de mai jos,am incercat si de pe pc si de pe telefon dar tot asa imi apare, ce problema ar fi? apare

"Cont indisponibil temporar.
Contul tău este momentan indisponibil din cauza unei probleme a site-ului. Ne aşteptăm ca această problemă să fie rezolvată în scurt timp. Te rugăm să încerci din nou în câteva minute.
"

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Mai multe persoane primesc aceasta eroare, din cauza ca-i o problema cu site-ul! Tot ce poti face, este sa astepti pana cei din staff-ul facebook o vor depista si remedia.

Link catre alta persoana ce intampina aceiasi problema: http://www.tpu.ro/......able-your/

| darrio2007 a răspuns:

De azi de la ora 15? Vad ca ai postat azi pe 12.Scrie clar.Sunt probleme cu site-ul.

| CISCO a răspuns:

Salut pesa ionutz e simplu, fi atent deci ce trebuie sa faci logheazata normal cu ce nume intrai tu si parola, o sa apara sa scrii codurile din panou, le scrii dai klik ok dai mai departe klik apare sa spui numarul te tel. mobil il scrii acolo si dai ok, o sa primesti un mesaj pe mobil un cod, pui acel cod in casuta si dai ok si se confirma ca esti tu si gata
, pe urma intra pe facebook si seteazati mai mine securizarea facebook de exemplu sa nu mai vada lumea cati prieteni ai sa nu vada nr de tel care l-ai pus in acea casuta etc securizezati bine nu e greu.

| CISCO a răspuns:

Darrio2007 nu este nici o problema cu siteul facebook nu e falsa ideea ta citeste si tu despre cum se sparg adrese facebook cum se blocheaza cum iti fura contul prieteni dai clic pe un prieten si adio adresa ta de facebook e capcana. deci nu e greu oricine poate face hecareala. dar e si simplu de reparat ce a facut cel care ia blocat contul, trebuie decat sa scrie codurile alea ok nr de tel da iar ok codurile confirmate de facebook si ok, si pe urma poate sa afle cine ia blocat si sa seteze securizarea facebook. nu e greu.