| Alex31004 a întrebat:

Am si eu o problema. de vreo 2 zile nu mai pot intra pe facebook. imi scrie asa:
Cont indisponibil temporar.
Contul tău este momentan indisponibil din cauza unei probleme a site-ului. Ne aşteptăm ca această problemă să fie rezolvată în scurt timp. Te rugăm să încerci din nou în câteva minute.

Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Roxana30R a răspuns:

Cel mai probabil e de la ei, mai au câteodată mici probleme cu unele conturi și le verifică, ar trebui să aștepți o zi două să vezi dacă își revine. Și eu a pățit așa dar și-a revenit în ziua respectivă după câteva ore. Nu e nimic îngrijorător. Dar dacă nu își revine le poți da un feedback Multă răbdare!

2 răspunsuri:
| MihaiBogdan2345 a răspuns:

Posibil ai loat warn(avertisment, pentru limbaj urat sau cineva te-a dat raport din alte motive ) incearca sa faci un cont nou si sa incerci cu ala daca nu merge nici ala e de la iei, sa fiu serios mie nu mii s-a intamplat mi-a mers foarte bine, sper sa reusesti. big grin in zilele noastre fara facebook esti un "nimeni" laughing

| Alex31004 explică (pentru MihaiBogdan2345):

"in zilele noastre fara facebook esti un "nimeni" Nu neaparat. unii folosesc facebook ul pentru a comunica cu anumite persoane, etc. Ps. imi merge facebook ul acum