| dany1988122 a întrebat:

Cum pot sa imi recuperez salariul restant de la angajator daca ceilalti angajati sunt lingai?

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu am mers la ITM.Am mers și la Tribunal, m-am judecat cu ei.Dar mi-au băgat avocatul în buzunar și mi-a pierdut procesul.M-am luptat cu morile de vânt.

| Violleta2022 a răspuns:

Faci reclamatie la Inspectoratul Teritorial de Munca!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu o reclamație la itm

| sierra1 a răspuns:

Dacă ce ceri e justificat și legal, fă o cerere inregistrata la firmă prin care ceri. E primul pas

| ALM2000RO a răspuns:

Reclamă-ți angajatorul la ITM (Inspectoratul Teritorial de Muncă).