emanuellex
| emanuellex a întrebat:

Cum trebuie sa fie un presedinte, sau un viitor presedinte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea multora,, scoliti'', un presedinte trebuie sa mareasca pensiile, sa mareasca salariul minim pe economie, sa iti sape gradina, sa ude florile sa faca mancare si sa mai puna o vorba buna pe langa casa de asigurari sociale sa mareasca subventiile la medicamente.
Credeti? Nici eu, insa unii chiar cred. rolling on the floor
Viitorul presedinte trebuie sa aiba patru ouţe pentru ca sunt toti mafiotii vor fi cu ochii pe el, mai ales ca partidul care va da viitorul presedinte va numi si primul ministru.Aceasta este marea miza electorala de acum.

13 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Un presedinte nu trebuie sa minta, in tot ce a spus in campania electorala, el reprezinta vointa poporului roman. Trebuie sa recpecte constitutia cu mana pe biblie sa jure ''asa sa-mi ajute Dumnezeu''.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un presedinte trebuie sa fie un "OM" pentru toti romanii si sa isi respecte pe cat posibil promisiunile facute in campania electorala.

| AvalohAlyn a răspuns:

Corect, democrat, normal, crestin, gospodar.Adica:altfel decat cei ce au fost pana acum.

| Vizitiul a răspuns:

In primul rand sa posede respect de sine, iar pe urma sa respecte cetatentii acestei tari.

| narcis13 a răspuns:

Nu ca Basescu!

| viatadecacatt a răspuns:

Vadim presedinte, ca el nu ne minte!rolling on the floor)

| putzulica a răspuns:

Sa tina la tara si sa nu se gandeasca doar la bani.winkingca sa nu zic care-i sloganu electorallaughingrolling on the floor(parazitii) meu daca vine alt bulangiu dinasta.( ( Vrem paradisul promis, cand am esti din comunismlaughing (parazitii) rolling on the floor

| pep a răspuns:

Sa detina virtutea asupra lui si treburile vor merge bine in stat, de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să se țină de promisiunile făcute în campania electorală, asta este cel mai important.
Până acum nu s-a reușit așa ceva, poate pe viitor.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie cinstit, mai frumos... sa ajute saraci, sa asculte intregul popor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmmmmmmmmmmm

| jenny a răspuns:

Sa fie chipes...ha ha ha mai facem haz de necaz.va spun drept, il votez pe Vadim. Ori la bal ori la spital.

| MS13 a răspuns:

Un raspuns foarte simplu :
Cum NU trebuie sa fie viitorul presedinte.
Viitorul presedinte NU trebuie sa aiba numele "Basescu".