| balot7 a întrebat:

Daca am pus doar prima initiala a tatalui pe fisa de inscriere la bac e posibil sa nu primesc nota de la bac? Tatal meu are doua prenume

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti merge acum sa completezi fisa de inscriere, desi nu cred ca ar fi o problema mare, daca nu ai gresit la celelalte date personale inscrise, dar este mai bine sa nu risti.

| balot7 explică (pentru Ioandelasal):

Nu stiu daca mai pot sa completez fisa, deoarece inscrierile se fac pana pe 27 mai

| Ioandelasal a răspuns (pentru balot7):

Stiu asta, dar nu este vorba de completarea integrala, doar de adaugarea celei de-a doua initiale a tatalui. Poti incerca, n-ai nimic de pierdut, doar de castigat.