| omulpaiangan a întrebat:

Daca mi s-a taiat cauciucul la masina, politia il poate gasi pe ala care mi l-a taiat? (n-am nici un martor) Si politia daca il prinde ii da doar amenda, si nu-mi plateste cauciucul?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca nu sunt martori chiar nu vad cum l-ar putea prinde politia, nici nu crede ca se complica pentru un cauciuc taiat

3 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
zilnic se tai cauciucuri. Cunosti pe cineva care a platit amenda pentru asta?
Eu nu.
E foarte greu de gasit dovezi.
Personal cunosc un politist caruia i s-au taiat cauciucurile de la masina si nu a reusit sa-l prinda pe infractor.
Deci, pe viitor fi mai atent unde o parchezi!

| zDenYz a răspuns:

Buna nu il poate gasi politia decat daca i-a vazut cineva fata atunci il poate gasi.Si daca il gaseste atunci va trebui sa iti plateasca cauciucul si amenda de la politie.

| TomyRO a răspuns:

Daca il prinde politia, ii da amenda si poate o sa plateasca daune in plus pentru ca ti l-a spart