| anonim_4396 a întrebat:

Felicitari! Azi v-ati ales presedintele!laughing))))Credeti ca vom iesi din criza? Sau ca se va schimba ceva? Eu nu cred!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Felicitări că suntem un popor lipsit de curaj să schimbăm România după cum vrem noi, nu cum vor alții!
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Crezi ca numai la noi e criza?

| AlexanderAdrian a răspuns:

Tu n-ai mers la vot?

| anonim_4396 explică (pentru AlexanderAdrian):

De ce-as fi facut asta? Nu.Am stat si am vazut la stiri cum unii incercau sa fraudeze alegerile.Ce fraieri!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu votezi n-ai dreptul sa vorbesti despre alegeri. E fix ca si cum un vegetarian ne-ar povesti cat de buna-i carnea.

| 1cristian1990 a răspuns:

De 24 de ani s-a schimbat ceva? Pai atunci ce naiba, suntem copii? Oricum iasa cine vor ei sa iese, stai calm, dar, mergm la vot asa ca mai iesim si noi din casa!

| anonim_4396 explică (pentru 1cristian1990):

Stiam ca nu ne alegem singuri presedintele, da' na... voiam sa le dau inca impresia ca traim intr-un stat democrat.

| Vlad943 a răspuns:

Nu stiu mult de politica si nici prea nu ma intereseaza sincer dar cred ca cea mai buna alegere pentru o schimbare ar fi fost Macovei.

Vreti o schimbare cu PONTA? Unica schimbare va fi ca inainte il injurati pe Basescu si acum o sa il injurati pe asta XD