| anonim_4396 a întrebat:

Fondul Scolii este legal?
Si restul...din scoala primara..pana cand atita hotie pe fata...

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este legal doar daca a fost hotarat de Comitetul parintilor din fiecare scoala si este adunat, tinut si folosit de catre acestia si numai pentru imbunatatirii aduse scolii. Numai bine!

| onasis1961 a răspuns:

Legal,Nu este! Dar dacă nu decartezi, suporţi consecinţele.

| meduzza a răspuns:

Nu prea estelaughing cum nu sunt nici banii de "protocol" care ti se cer in clasa a12-a tongue

| BoDoGFX a răspuns:

Fondul scolii nu este obligatoriu.
Daca vrei il platesti daca nu, nu!

Succes!

| VadTot a răspuns (pentru BoDoGFX):

Nu i obligatoriu dar. totusi aproape te obliga sa l dai...altfel.faci o impresie urata si cand te pui rau cu profesoriii sti cum e.