| vinoACASAcuMINE a întrebat:

FUNDA! ( doar pentru blonzi cu ochi albastrii) Ce parere aveti despre arianism? E ok sa fiti superiori?

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Te-a mintit Hitler: arienii pot fi si bruneti cu ochi caprui. Plus ca era pornit contra evreilor din Europa care majoritatea lor erau arieni educati evreieste. Rasa semita este un mit: evreii nu sunt o rasa, ci pot fi de toate rasele.

| doctorandus a răspuns:

Nu te-ai intrebat niciodata ce cauta brunetelul de Hitler in fruntea blonzilor cu ochi albastri? Dintre conducatorii Reichului nu erau multi blonzi cu ochi albastri. In schimb o revista de propaganda nazista a publicat fotografia unui baiat blond cu ochi albastri drept prototip de arian. Baiatul era de fapt evreu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Esti reincarnarea lui Endoryus?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca iei in calcul vulnerabilitatile (medicale/de sanatate) ale acelora blonzi zi cu ochii albastrii ( laughing laughing laughing )... halal superioritate. laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Uvox a răspuns:

Arianism? Este de cacao.
Dar ce stiu eu, nu am ochii albastri.

| HerculePoirot a răspuns:

Superiori? laughing)))) Hai ca m-ai facut sa rad in seara asta laughing)))