| Numero1 a întrebat:

Ce parere aveti despre blonzi?

Răspuns Câştigător
| Gina1 a răspuns:

Blonzii...hee hee. Sunt okay oh go on, cei mai multi arata bine din cauza ochilorsmug, baietii cu ochii albastri si parul blond... arrr rolling on the floor)

| Numero1 explică (pentru Gina1):

Ma bucur ca mai sunt si oameni care stiu sa raspunda normal, de ce sa mint, imi place raspunsul, poate ca o sa fiu considerat narcisist dar raspunsul tau este singurul normal si merita o funda.

| Gina1 a răspuns (pentru Numero1):

blushing Multumesc!hee hee. Ma bucur ca crezi astabatting eyelashes. Narcisist? Nuu oh go on, eu nu cred asta. Si cine gandeste asa, nu are decat... Am observat ca, unii incercau sa te faca sa te simti cam prost thinking, mda. n-au avut ce face. Pana la urma ce era sa zica si ei? laughing -> Deci esti blond cu ochii albastrihee hee, oh my god! laughing Cred ca esti foarte simpatic blushing [si cu ochii albastriiii laughing]. Oricum, multumesc mult pentru funda [ si ca ma crezi normala laughing].

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Gina1):

Adică eu

| Gina1 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Adica tu ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Gina1):

Eu sint blond, dar nu la minte

| Gina1 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Aaa rolling on the floor).

29 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Nu am o părere anume.

| madyddd a răspuns:

Ca's blonzi ca blondelelaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

Cam rautacioasa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i deloc răutacioasă. E neinspirată. Nu e absolut nimic inteligent în ceea ce a spus. Întrebarea ta este de asemenea neinspirată.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

OK,am inteles ca am gresit cu intrebarea, oricum in spatele intrebarii asteia sta o intreaga poveste personala, dar cred ca astia stiu doar sa critice, puteau sa raspunda frumoas ca intrebarea nu este de pus pe site, greseala mea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ştiu. Crezi că eu nu sunt sătulă de glumele cu blonzi sau de utilizatorii ignoranţi de pe TPU? Am consolarea că, dacă ăsta este singurul lor argument ( cum că blonzii sunt proşti, sau decorolaţi de soare ) e clar că nivelul lor de prostie este foarte ridicat.

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer,nu-ti inteleg nici intrebarea si nici afirmatia; asta probabil arata ca sunt si rautacioasa si mai putin inteligenta. Dar nu sunt rea, sunt doar dreapta.

| Numero1 explică (pentru madyddd):

OK dar totusi afirmatia ta de la inceput este rautacioasa ai zis ''ca's blonzi ca blondelele'' daca te-ai referit doar la culoare EU imi cer scuze!

| madyddd a răspuns (pentru Numero1):

Bine, nu ai de ce sa iti ceri scuze...greseala e a mea, nu m-am exprimat corecthappy
Moooama ce imi plac blonzi love strucksi cu ochi sticlos de albastrilaughing)La fel cum imi plac doar unele carti, ceva filme si un numar finit de mancaruri care contin carne. Dar cele care imi plac, imi plac, nu gluma.

| Mariinaa a răspuns:

"Este si ei oameni"happy.

| Musique a răspuns:

Aceeași părere pe care o am și despre bruneți sau roșcați.Tot oameni sunt.

| Polaris a răspuns:

Îmi plac cartofii pentru că am fetishuri cu tuberculi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu voi spune despre blonzi că sunt mai proşti, sau mai deştepţi, sau mai frumoşi. Nu fac asta pentru că sunt blondă, ci pentru că mi se pare o prostie.
Cât despre băieţi, mă atrag în mod egal. Nu culoarea părului defineşte inteligenţa. Dacă există farmec şi o personalitate puternică, doar un idiot şi-ar alege partenerul sau prietenii în funcţie de păr. Întrebarea ta nu are în acest caz niciun rost.

Totuşi, de ce întrebi asta? Vrei să faci vreun sondaj? Eşti blond şi lumea nu te place?

| Numero1 explică (pentru anonim_4396):

Vroiam sa vad daca blonzii sunt la fel ca si brunetii in fata fetelor, cum ai zis si tu vroiam sa vad daca sunt considerati in mod egal, si da sunt blond.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Numero1):

Am observat. Cum am mai spus, chestia asta cu " dacă blonzii sunt egali în faţa fetelor " e o prostie. E supraestimată. Nu contează. Personalitatea e cheia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se par mai speciali fata de bruneti. Conteaza inteligenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetule, soarele trage la negru. De ce crezi ca ni se recomanda sa purtam haine deschise la culoare si ceva pe cap, pe timp de vara? Cica ai incercat sa faci o gluma.
Apropo, cu fata aia a ta, in locul tau mi-as sterge cat mai repede contul de TPU.

| frikk a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor atate bancuri/glume
sau tot spus in ultimi ani despre blonzi/blonde -> ca-i bate soarele-ncap GRAV de TOT si de aia au parul(luminat) ca raza "soarelui" rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Numero1 explică:

Nu sunt de la tara,poza e facuta cand am fost intr-un week-end,dar oricum nu conteaza asta, ce conteaza barosanule este ca si tu imi pari simpatic, tu esti babalicul ala pocit din poza, pun pariu ca tu esti genul ''pozeza mereu pasiv'' cred ca nici cu forta nu scoate un om un zambet de la tine, de aceea te sfatuiesc sa mai razi!

Răspuns utilizator avertizat
| Schwarzz a răspuns:

Sunt blonzi...la minte.laughingrolling on the floor

| rockmeout a răspuns:

Nu am o parere anume.In schimb, imi place ca majoritatea blonzilor au ochii albastri laughing) As vrea si eu waiting

| Numero1 explică (pentru rockmeout):

Eu am ochii albastrii dar sunt cam sensibili, imi cam lacrimeaza la soare pentru ca in copilarie stateam cu nasul in televizor, ochii mei erau la 10 cm de ecran, nu mi-am stricat vederea dar au devenit mai sensibili.