| thealchemist a întrebat:

Intrebare pentru cei care l-au admirat pe Pistorius la olimpiada, credeti ca e vinovat? Si v-ati schimbat opinia despre el datorita celor intimplate?
http://jurnalul.ro/......36932.html

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Părerea mea despre el a rămas aceeaşi. Cât despre acest accident, chiar nu mă prea interesează.

| kennethxx a răspuns:

Nu mi-am schimbat opinia despre dinsul. Probabil are dreptate, ca a confundat pe iubita lui cu un hot. Oricum lumea il apreciaza pe plan sporitv, ce mai face in viata privata e treaba lui.