| CinevaNou a întrebat:

Credeti ca acesta era antihristul?
http://jurnalul.ro/......58449.html

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

O mî fî gî! Daca aia din Columbia practica zoofilia, doar nu crezi ca africanii sunt mai civilizati? Bleah.

| CinevaNou explică (pentru Mădă0611):

Deci o fi facut-o cu un cal de a iesit asa ceva?:O

| Mădă0611 a răspuns (pentru CinevaNou):

Posibil, de la unii nu ma mai mira nimic.

| CinevaNou explică (pentru Mădă0611):

Dar parca nu erau compatibile genele, cum putea sa se produca fecundarea O_O

| Mădă0611 a răspuns (pentru CinevaNou):

De la atata antrenament au devenit compatibile, adaptare, bla bla bla. :)) Astept sa nasca magarusii: http://www.youtube.com/watch?v=_VKWLC87Uzw Bleah. Daca esti minor nu te uita la sfarsit.

| CinevaNou explică (pentru Mădă0611):

Wow, nu stiam ca pot exista asa traditiirolling on the floor pana la urma poate asa or sa apara centaurii sau sirenele. Din pacate nu mai sunt minor de aproape 6 ani, dar tot mai bine nu ma uitam x_X

| Mădă0611 a răspuns (pentru CinevaNou):

Te-am avertizat. o:-) Eu de pe TPU stiu link-ul si cu greu mi-a trecut scarba, dupa vreo 2 zile, aia sunt asa scarbosi ca mi-e mila de magari. Stii cum au aparut povestile cu centauri? La inceput caii erau salbatici, logic, niste unii au domesticit cativa, mergeau calare la lupta si cand cei atacati i-au vazut, cum ei nu stiau ca pot domestici si calari caii, au crezut ca sunt jumatate om, jumatate cal.

| CinevaNou explică (pentru Mădă0611):

Ce tare rolling on the floor de sirene stii ceva?

| Mădă0611 a răspuns (pentru CinevaNou):

Nu. phbbbbt Am observat ca tu cam troll-uiesti, si acum vrei sa faci la fel cu mine. phbbbbt Nu, nu stiu nimic.

| CinevaNou explică (pentru Mădă0611):

Chiar nu incercam sa te trollez acumbatting eyelashes dar mi se intampla sa trollez lumea fara sa vreau cateodata, nu stiu cum e posibilbig grin

28 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Povesti africane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai lini, tipul nu e centaur. laughing

| Scarbo a răspuns:

Antihristi sunt toti cei care nu il accepta pe Iisus ca fiind fiul lui dzeu. Cam multi nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Scarbo):

Dar unul singur e fiara sau cel care are insemnul 666.

| Scarbo a răspuns (pentru anonim_4396):

666=numele codificat al lui Nero.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Scarbo):

De fapt Nero e doar unul dintre cele 4 fiara. A 4 a isi va face aparitia curand. Tu fiind fost satanist ar trebui sa fi constient ceia ce cred satanisti despre Anticris zis si fiara.

| Scarbo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista nici un antihrist in satanism.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Scarbo):

Serios? Nu de alta dar eu intamplator ca si tine sunt fost satanist spiritual, si pe JoS scrie cica anticristul savatorul neamurilor fiind reincarnarea lui Ramses al II lealaughing

| EmilTraian95 a răspuns:

Se pot intampla lucruri ciudate in timpul unei slujbe de exorcizare dar stai linistit nu vor fi date publicitati. Anticrist daca va veni va veni cu fast si se va cunoaste ca el are cea mai mare putere de pe pamant pebtru a pregati venirea lui lilucifer pe pamant. Va fi cel mai puternic om un fel de hitler sau stalin al lumii. Daca crezi in Dumnezeu nu ai de ce sa te temi. Vom vedea ce va fi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmilTraian95):

"Se pot intampla lucruri ciudate in timpul unei slujbe de exorcizare dar stai linistit nu vor fi date publicitati "... si atunci tu de unde stii ce se poate intampla? Ba mai mult de atat, cam ce dovezi ai pentru exorcizari din moment ce zici "dar stai linistit nu vor fi date publicitati"?

Restul comentariului e destul de amuzant. Bravo, ai o imaginatie cat de cat bogata.

| EmilTraian95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand vezi pe pielea ta femei ce plutesc atunci sa comentezi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmilTraian95):

Ai inceput prin a zice "Se pot intampla lucruri ciudate in timpul unei slujbe de exorcizare dar stai linistit nu vor fi date publicitati", iar acum zici "Cand vezi pe pielea ta femei ce plutesc atunci sa comentezi".

Sa inteleg ca tu ai vazut asa ceva? Precizeaza locul si persoanele care pot confirma asta. Si din moment ce toate ciudateniile ajung pe youtube, as prefera sa-mi prezinti si filmarea cu femeile respective care au plutit. Nu cred ca nimeni nu s-a gandit sa filmeze asa ceva.

Hai cu dovezile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmilTraian95):

Din contra, anticrist va parea galant, si va avea mai mare puterea ca Lucifer, caci biblia spune ca "balaurul" adica lucifer i-a dat puterea fiarei. Acesta va intruchipa "binele". Multi vor fi amagiti de el.

| EmilTraian95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai mai bine sa iti ofer alta varianta. du-te intr-o manastire dar una adanc ascunsa in padure unde ai auzit ca se fac exorcizari si asista la o sluba. adevarata religie nu este publicata prin mass-media cum vezi tu de Daniel sau altii. Cauta manastiri singuratice cu oameni simpli care fac ce fac pentru ce simt nu petru profit. Si totusi nu iti doresc sa traiesti pe pielea ta asa ceva caci te va schimba complet. Daca esti sigur ca vrei sa afli du-te.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmilTraian95):

"du-te intr-o manastire dar una adanc ascunsa in padure"... cu faza asta m-ai spart. Deci "dovada" ta se afla intr-un loc izolat unde au acces doar o mana de oameni.

Daca eu ti-as zice ca exista niste dragoni intr-un loc izolat dintr-o padure anume, ca e foarte greu sa ajungi acolo si doar o mana de oameni au reusit sa intalneasca acele creaturi, o sa ma crezi? Ba mai mult, dragonii respectiv sunt protejati de o magie foarte puternica si nu pot sa fie filmati sau fotografiati. Ma crezi? Daca vrei, iti zic si unde sa mergi ca sa-i vezi. Sunt destul de mici gen 256 cm, jucausi si inofensivi. Mai vrei detalii?

Sa revenim la exorcizari...

"Cand vezi pe pielea ta femei ce plutesc atunci sa comentezi"... ti-am cerut sa imi zici daca ai vazut PERSONAL asa ceva. Inca nu ai raspuns, doar ai schimbat subiectul si ai evitat sa raspunzi. Iti mai dau o sansa. Succesuri.

| EmilTraian95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da am văzut. tocmai de asta am zis ma gandeam ca e de la sine inteles ca prin faptul ca am vazut asa ceva cred. Nu te-as trimite undeva fara sa fiu sigur de acest lucru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmilTraian95):

Bun, atunci prezinta niste dovezi. Experienta ta nu constituie o dovada. Ai filmat? Ai facut poze? Unde s-a intamplat, cine poate sa confirme, cine a facut exorcizarea, cine a fost "victima", etc. Stii tu, detalii de genul acesta (detalii importante atunci cand faci diverse afirmatii).

| EmilTraian95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca as posta toti ar zice ca sunt trucaje. daca vrei sa iti fie dovedit du-te unde am zis.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru EmilTraian95):

Sa stii ca exista multe biserici in paduri.Cum sa se duca unde i-asi spus cand tu i-ai zis sa mearga "intr-o manastire dar una adanc ascunsa in padure"? Ce padure?
Te-as sfatui sa nu mai minti.