| asperger3 a întrebat:

Intrebare: Se mai poate ceva in dosarul Nadas? Tribunalul Olt a decis Admite recursul. Admite exceptia autoritatii de lucru judecat. Caseaza in parte sentinta si incheirile de admitere in principiu a cererilor de interventie accesorie si trimite cauza spre rejudecare la aceeasi instanta. Mentine solutia de respingere a cererii de revizuire formulata de R.N.P. Romsilva-Directia Silvica Arad. Irevocabila.
Nu mai poate fi facuta o contastatie in anulare ceva? Mi se pare urat mai ales cu cat tot satul a fost retorcedat ilegal fiind dosar si la DNA Timisoara... Plus ca Judecatoria Bals le-a dat castig de cauza

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Judecata din acest dosar nu este inca terminata, avand in vedere ca instanta de recurs a trimis cauza spre rejudecare, asa ca n-ar avea nici un rost o contestatie in anulare.

| eliancodrut a răspuns:

Chiar si un jurist nu poate sa-ti dea un raspuns aici. Ca sa poata un jurist sa-ti dea un raspuns cat de cat corect trebuie sa cunoasca tot ce este in dosar.