| HardCore7750 a întrebat:

Iohannis sau Ponta? care e mai bun si de ce?

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da Iohannis din sute de motive şi Nu Ponta din alte sute.

Ca să nu mă mai repet, citeşte, te rog, toate comentariile de la următoarele întrebări, în care am dat nenumărate argumente:

- http://www.tpu.ro/......ustina-si/

- http://www.tpu.ro/......-mai-mult/

- http://www.tpu.ro/......rerea-cum/

- http://www.tpu.ro/......e-daca-nu/

- http://www.tpu.ro/......e-votare/_

- http://www.tpu.ro/......nt-cine-i/

| Evolution a răspuns:

Iohannis parcă fură mai puţin...

| RAY a răspuns:

Eu cred ca ponta va iesi presedinte, indiferent cine suntem si vom ramane sclavi ue, colonia tuturor

| OnuOnulică a răspuns:

Iohannis e mult mai bun si mai cinstit.

| RAY a răspuns (pentru OnuOnulică):

6 case din metidati tu spui ca cinstit

| OnuOnulică a răspuns (pentru RAY):

In comparatie cu Ponta e mult mai cinstit happy

| RAY a răspuns (pentru OnuOnulică):

Hot tot hot ramane, nu exista om cinstit cu 6 case din metidati, ca esti platit sa urli pe aici e altceva, va vindeti tara pentru o sarmala jalnic

| Gabrielg29 a răspuns (pentru RAY):

In primul rand invata sa scrii corect si in al 2-lea rand tu ai creierul spalat.

| RAY a răspuns (pentru Gabrielg29):

Scrii cu doi de ii si vb de mine., parca la singular se scrie scrie, scrii

| Alphawolf a răspuns (pentru OnuOnulică):

Lasa-l ca s-a impotmolit la "6 case din metidati". Intelege-l ca nu poate mai mult...

| Gabrielg29 a răspuns (pentru Alphawolf):

Stai calm ca tu esti naiv si crezi ca ponta este cinstit

| Alphawolf a răspuns (pentru Gabrielg29):

Eu nu cred ca Ponta este cinstit(nu stiu de unde ai scos-o), eu cred ca el este un impostor, un ticalos.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Votam pentru schimbare/pentru un trai decent/locuri de munca si multe facilitati in domeniul sanitar
Deci 6 voturi vor merge catre nenea Iohanis.
O zi buna sa aihappy

| AdrianaBacescu a răspuns:

Iohannis.

| 1cristian1990 a răspuns:

Nu stiu cum de poti pune asemenea intrebari! Macar ai ascultat un discurs a unuia dintre ei? Ai putin discernamant>? Sti cine e unu si altu! Normal ca Iohannis, daca nu iasa el atunci se duce naibii si ce a mai ramas din tara asta, o sa traim ca si pana acum sau chiar mai rau cu idioti si hoti in frunte!

| differntlife a răspuns:

Iohannis. de ce? pentru ca ponta vrea sa ne aduca vremurile "ale bune" comuniste.

| IRaluca a răspuns:

Parerea mea este ca Ponta este un hot si un golan, care daca v-a iesi presedinte v-a distruge cat a mai ramas din tara asta. Din vina lui o groaza de romani nu au putut vota in strainatate. Nici nu a putut sa-si asume vina si a incercat sa ne abureasca ca cica nu s-ar fi putut, ceea ce este penibil. Tot ce spune el sunt numai niste abureli pe care tot prostu' le crede. Vorba lui Iohannis, vrem fapte nu vorbe!
Fiecare are parerea lui, dar totusi, oameni buni, treziti-va la realitate ca o dam naibii iar in comunism!

| NOname a răspuns (pentru IRaluca):

Ce bine ai spus-o! laughing

| dansatoarea a răspuns:

Ponta pentru ca primarita noastra e PSD si o sa primeasca mai multe fonduri europene si o sa asfalteze drumurile si o sa fie mai frumos!laughing