| alexandrunaj a întrebat:

La mare ai voie sa iti pui cortul pe plaja (si sa dormi in el noaptea)?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nimeresti pe vreo plaja privata (cum sunt 99% cele din Mamaia) nu cred ca ai voie. La fel nici in zonele protejate

| DanielaFD a răspuns:

Da, normal ca ai voie. happy

| Boarcasandrei a răspuns:

Da. Doar la Vama Veche si la Corbu ( dar e mai ok adică mai civilizat, la Corbu zici ca ești în pustiu). Funda?

| Lola05 a răspuns (pentru Boarcasandrei):

La Corbu deja se dau amenzi pentru camparea în locuri neamenajate. Adică oriunde pe plajă. sad Nu glumesc, au pățit-o anul trecut în mai niște prieteni buni. Eu și soțul am stat o noapte acolo, am aflat abia după aia pățania lor, dar din fericire am avut "norocul prostului" și am scăpat, nu a trecut nimeni să verifice plaja.