| ariana10 a întrebat:

O intrebare stupida dar care ma preocupa vreau sa stiu ce parere aveti despre Traian Basescu?

Răspuns Câştigător
| Gexu a răspuns:

Am o parere buna despre el decat de ceilalti candidati la presedentie! ne va fi mult mai rau cu alt presedinte decat cu el. vreau sa ramana tot el presedinte

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Acuma... tu ai pus intrebarea asta ca sa ne luam noi bobarnace de la Raluca?
Stii foarte bine ca nu e voie sa injuri pe TPU!
In cel mai bun caz, o sa primesti raspunsuri de genul:
Sa-mi **** in **** de ****

| selef a răspuns:

Cah, cah.Cam atat.

| machupicchu a răspuns:

Este o intrebare pentru o adevarata problema pentru noi, iar raspunsul ar putea fi si de genul :
- O parare la fel de proasta ca si cele(parerile) despre toti cei care sunt intr-un fel sau altul, la nivelul conducerii statului nostru.
Parere care genereaza intrebarea : In cazul asta pe cine votam?
Raspunsul personal : Nu votez...

| Gexu a răspuns:

Multumesc pentru fundita :*winking

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Chiar daca nu este asa de inteligent, mi se pare ca este printre singurii politicieni care nu a furat! Pe vrea comunistilor, presedintele (dictatorul) inseamna totul. Era cel mai bogat, nimeni nu era mai presus de el. Acum lucrurile s-au schimbat in Romania..parerea mea, in rau.

| Farcas a răspuns:

Mie nu`mi place de el.
Pentru varsta lui pare un om asa ingamfat si prostovan, mai rade si ca tampitu fara motiv. E un rahitic la fel ca fiicasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un răspuns unanim: foarte proastă!
Să mai continui...
O noapte liniștită.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai @ariana10, te preocupa ce parere avem noi de Basescu?

| Ruxy a răspuns:

worried Sper ca nu mai iese presedinte si la urmatoarele alegeri...ca e in stare sa ne ia si bursele. M-a dezamagit de multe ori...atat ca fapte cat si ca atitudine, desi ar fi trebuit sa aiba un comportament impecabil la functia pe care o detine. Rusine!

| Ruxy a răspuns:

worried Sper ca nu mai iese presedinte si la urmatoarele alegeri...ca e in stare sa ne ia si bursele. M-a dezamagit de multe ori...atat ca fapte cat si ca atitudine, desi ar fi trebuit sa aiba un comportament impecabil la functia pe care o detine. Rusine!

| eewan a răspuns:

Iubit de popor.