| Edward_5128 a întrebat:

Ce parere aveti despre politicianul Traian Basescu?

Răspuns Câştigător
| Sigmund a răspuns:

Nu vreau sa-l jignesc pe dragul nostru presedinte.Ideea este ca a adus tara aceasta pe marginea unei rape fara fund, iar ca tara mai are un pic un milimetru si cade.Este clar ca acest presedinte este ipocrit si lipsit de...

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma indoiesc ca ar fi in stare sa carmuiasca o barca pneumatica d-apoi o tara intreaga
Degeaba aratati cu degetul spre cei care l-au votat.Nici cu Mihaela-dragostea-mea nu era diferit
Sau da, furau mai mascat putinwinking

| clauss a răspuns:

Nu mai conduce o tara, s au ce a mai ramas din ea, conduce o barca fara motor, fara o vazla, o barca sparta, inclinata, in deriva

| Blablabla_8623 a răspuns:

Nu-mi place. big grin