| crepuscul a întrebat:

Poti devenii profesor daca parintii au antecedente penale?

Răspuns Câştigător
| Anonima3127 a răspuns:

Hmmm... nu vad ce legatura ar avea istoricul parintilor tai cu cariera pe care vrei tu sa o urmezi. Pana la urma urmei, ei au platit pentru greselile lor, nu are nicio legatura cu tine!
Bafta in profesia aleasa, este un destul de grea, insa una care iti ofera recompensa spirituala din belsug!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesor si antecedente, la Dragoste si sex? Ia icearca la Legislatie, politic si social!

| crepuscul explică (pentru anonim_4396):

Am incadrat intrebarea la aceasta categorie deoarece aici se uita toata lumea iar acolo nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru crepuscul):

Te cred, dar asta inseamna incalcarea regulamentului si eu nu sunt de acord cu asta.Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti devenii, nu are nici o legatura una cu cealalta.

| jamal000 a răspuns:

Sigur ca poti! Nu poti lucra in institutii precum SRI!