| Demeister a întrebat:

Relația cu vecinii poate să influențeze siguranța ta dacă stai la casă/vilă?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu te porti frumos cu ei o sa te rapeasca

| KodrutZ a răspuns (pentru suntserios):

Si o sa te violeze an4l fara vaselina.

| MyNameIsAndreea123 a răspuns:

Depinde...nu o sa iti sparga casa cat esti plecat, dar daca de exemplu vin altii si ti-o sparg, nu o sa le pese.

| Duduna_Ariana_1990 a răspuns:

Depinde de vecini. Daca ai niste tigani cu bate ca vecini ar fi bine sa ii ocolesti. Exista vecini cu boli psihice care vin cu bate si bete chiar daca esti prieten bun cu ei.Chiar daca ai o relatie foarte buna cu ei, asta nu inseamna ca poti sa dai cu bormasina la 1 noaptea.Deci,ar fi bine sa ai grija la vecinii care devin agresivi.