| crisu9love9is9muzic a întrebat:

Salut, daca sunt din Mehedinti si am ramas aici in carantina, am cum sa merg legal la garsoniera din Bucuresti unde stau in chirie la facultate avand in vedere ca toate lucrurile sunt acolo?(carantina 2020)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poți, a zis și ministeru de afaceri interne, bifezi punctu 10 cu asigurarea de materiale și trebuie să ai o dovadă că se țin cursurile online

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Complectezi adeverința și te duci.

| gigite a răspuns (pentru sadrian46):

Completezi frate!

| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Si eu urmeaza sa fac asta. O sa completez declaratia pe propria raspundere, imi iau toate masurile de protectie si plec. Cred ca este permis, este o situatie urgenta. Succes!