| Hehehahah a întrebat:

Salut. E voie sa intru in spitalul abandonat Filantropia? Patesc ceva daca mă vede poliția? Vreau sa vizitez zona doar și nu știu dacă e ilegal

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Orice cladire, chiar neingrijita si abandonata, are proprietar.
Fara acordul proprietarului, intrarea pe o proprietate este ilegala, iar daca esti prins acolo, atunci ti se pot imputa toate stricaciunile de acolo, iar tu vei putea fi bun de plata intreaga viata, dar poate si urmasii tai vor plati inca!

| cristi202 a răspuns:

Poți sa mergi. Dacă e abandonat. Poate faci și ceva grafitti pe acolo happy

| Hehehahah explică (pentru cristi202):

laughing asta aveam și în plan

| cristi202 a răspuns (pentru Hehehahah):

Se pare ca deja te cunosc un pic, daca banuiesc ce e in capul tau laughing

| Hehehahah explică (pentru cristi202):

Nu am reușit să intru. Mi-a zis o fată care cică merge de o grămadă de timp acolo, că sunt camere și cică la intrare este un fir cu alarmă... Chestii. Nu cred că e adevărat dar nu știu laughing

| cristi202 a răspuns (pentru Hehehahah):

Daca sunt camere, ea cum a mers?!? Poate te-a pacalit, sa mearga doar ea happy

| darrio2007 a răspuns:

Nu vad ce ai avea de vizitat. Daca nu cumva ai alte ganduri.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Am mai auzit de persoane care au fost acolo dar problema mai mare e cu cainii. De paza mai poti sa te feresti dar de caini... Practic legal nu e dar poate daca te intelegi cu paznicul si ii spui exact de ce vrei sa mergi acolo, poate ai sanse sa te lase.

| Zuzu1991 a răspuns:

In teorie daca nu e paznic, nimanui nu ii pasa
insa in PRACTICA, este incalcarea proprietatii, cu paznic sau nu, cu gard sau nu, deci, daca politia te vede s-ar putea sa ti-o traga, doar D'AIA!

| Alexnix1 a răspuns:

E perfect legal.

| Kemalis a răspuns:

Vezi sa nu iei ciuma bubonica de pe undeva rolling on the floor