| MitroiDragosRazvan a întrebat:

Pot sa vizitez spitalul Filantropia abandonat? Nu cred ca este politia sau alarma sau camere de vederi

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pare abandonat dar nu e. Poti fi acuzat de incalcarea proprietatii. Nu ai altceva mai bun de facut?

| Violleta2022 a răspuns:

Ce motive ai sa vizitezi o cladire abandonata, care nu-i propietatea ta si legal incalci propietatea alcuiva?
Politia nu-i in caldire dar poti sa ai ghinionul sa te inregistreze cineva, sau sa treaca taman atunci masina Politiei si te trezesti cu probleme legale.
De ce vrei sa ai dosare penal si cine stie ce probleme ori acuzatii ca ai fi duistrus ceva ce tu nu ai facut, doar pentru ca esti prins in acea cladire?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e poliție dar sunt boschetari care nu vor fi chiar bucuroși că le incalci locul.

| johnnny123 a răspuns:

Ca să ce?

| Dragobeta a răspuns:

Spitalul Filantropia nu este abandonat.
Poate te referi la Centrul de transfuzii sange care este alaturi? Nici ala nu este abandonat desi pe dinafara asa pare. Nu ai vazut ca sunt paznici la poarta?
Inteleg ca Violeta nu cunoaste starea cladirii. Dar @suntserios declara ca este din Bucuresti si iata ca inca o data o da in bara cu informatiile.

| AlexSSWW2 a răspuns:

Salut,da eu am fost putem sa mergem amândoi sa ți arat pe unde intri și sa exploram pe acolo