| FulgerInfinite a întrebat:

Dacă am luat copyright pe YouTube de la un film voi primi amenda? !

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Nu, amenda nu ei. Vei primii de la Youtube un avertisment sa scoti videoclipuri din cauza ca încalcă termenii si conditiile lor. Daca nu il scoti tu, posibil sa il scoată ei. Daca continui sa iei copyrights, iti va fi închis contul.

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Nu vei primi nicio amenda, doar ca o sa ti se reduca drepturile pe Youtube si daca se mai intampla asta de 2 ori, o sa-ti fie inchis canalul si vei fi nevoit sa-ti faci alt cont.

| vlurp a răspuns:

Nu! Vei primi doar o avertizare! Dar daca faci asta de vreo 4 ori ti se inchude canalul!