| anonim_4396 a întrebat:

Salut, trecea pe internet acum ceva vreme precum că dacă au trecut 14 zile de la test, poți alege sa nu mai fie trecută nota in catalog, așa este?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva!
Pe internet circula povesti si minciuni spuse de copii ca si tine, care se amuza de naivitatea altora.
Nota poate fii trecuta in catalog si dupa 1 luna de zile, stai linistit, ca doar nu s-au incheiat mediiile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Elevul nu are niciun drept in a isi alege notele

| J0B0MAT a răspuns:

Ca elev să alegi dacă vrei nota sau nu în catalog? lol

| PicosMarian a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu știu, circula pe internet că dacă au trecut 14 zile de la test se poate?

| J0B0MAT a răspuns (pentru PicosMarian):

Tu înțelegi cât de ilogică e ideea asta? Unde ai văzut pe net? Pe net circulă multe tâmpenii și minciuni.

| VoidEternal a răspuns:

Pe internet trec multe. Multe neadevarate. Ca si asta.

| StoicAnalysis a răspuns:

Odata ce a fost trecuta nota in catalog, acolo ramane. Nu mai poate fi schimbata.