| SaveTheNature a întrebat:

Scutul anti-racheta. Este un avantaj sau un dezavantaj pentru Romania?
Credeti ca gazduirea unui asemenea obiectiv este un lucru bun?
Daca da de ce da? daca nu, de ce nu?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

O mare tampenie. Totul e pe interes. Ce treaba avem noi cu rachetele cu razboaiele lumii? Noi, oamenii obisnuiti nu, dar politicienii au mari interese, totul e al lor. Sunt mana in mana.

Ce stat din lumea asta ar fi atat de idiot sa trimita o racheta in Romania si asa tara e praf. Scutul ala avertizeaza asupra prezentei unei rachete nu face nimic altceva.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut avantaj!
Orice indreptam spre rusii, in afara fundurilor noastre cu pantalonii in vine, ca pana acum, e un avantaj, ce mai!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca rusii te detcteaza si cand ai pantalonii in vine. Scutul nostru e (cred) fix o menta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si asa nu ne place, se pare... am inteles ca nea' CaCarau a dat jos steagul NATO de langa alea UE si RSR, de cand s-a mutat la Cotroceni (barfa-beton!)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa le dea jos pe toate din partea mea sa nu mi se mai falfaie asa de tare happy