| asperger3 a întrebat:

Unde pot afla denumirea unei societati comerciale? Nu cunosc cui/cif, ci doar denumirea magazinului. Am nevoie pentru un proiect la facultate

2 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Vrei un răspuns tehnic sau practic?
Intri în magazin şi pe undeva pe lângă casa de marcat trebui sa fie afişat certuficatul de înregistrare. Sau cumperi ceva si scrie pe bon şi numele firmei si CUI-ul. Dacă zici că nu are, vezi când vine un agent şi intri cu el în vorbă. Dacă zici că nu lucrează cu agenţi înseamnă că e altceva la mijloc.

| bukarest a răspuns:

Incearca pe : https://www.listafirme.ro/ poate gasesti acolo ce cauti