| skif2skif a întrebat:

Vi-l doriti pe Ponta presedinte?

15 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Mai bine Kermit de la mupetz.

| TheSpecialOne a răspuns:

La fel de tare cat imi doresc unguri in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste! Vrei sa scapi de dracu si sa dai peste tatal sau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E imatur si sluga supusa a lui Nastase. In plus de asta, n-are propria personalitate, n-are stofa de politician si, fara sprijinul lui Nastase, ar rasoli-o rapid (la fel cum s-a intimplat si cu prostu de Geoana).

| Nuvăsufăr a răspuns:

La ora actuală nu există şef de partid apt să fie preşedinte, la fel nici Băsescu nu este apt.
Cei care ar putea conduce ţara spre glorie sunt sclavii lor.

Răspuns utilizator avertizat
| Keyko a răspuns:

De ce nu? e tanar, inteligent, aratos. As vota cu el si daca ar fi negru (urasc negrii!).e mai bun decat altii. in plus are 2 copii fffff draguti si simpatici. l-am vazut la TV.

| harciog a răspuns (pentru Keyko):

Orice copil e simpatic ce naibii...De fapt e un criteriu serios pentru a fi presedinte, cel putin la noi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Keyko):

Cu raspunsul asta ma-i facut praf. Cred ca cei mai multi voteaza pe criteriile alese de tine, altfel nu-mi explic de ce sintem condusi de hoti si incompetenti.

| Keyko a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca el e competent. in plus eu sunt cu oricine in afara de PDL. as vota si cu un sarpe veninos.

| skif2skif explică (pentru Keyko):

Acel sarpe veninos ar putea fi chiar Geoana

| mickeye a răspuns:

Nu Ponta, ci Crin va fi președinte.
Nu, nu vreau ca niciun Crin sau Ponta să fie președinte, dar dacă românii sunt proști și îi vor ce pot face eu?